tło oferty

Inne oferty w kategorii

Payroll Specialist

Gdynia

Nr ref.: MF/PS/0722

Obecnie wspieramy w rekrutacji międzynarodową firmę transportową.

Obowiązki na stanowisku:

  • naliczanie wynagrodzeń pracowników z tytułu umów o pracę, umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie deklaracji i rozliczeń dla ZUSu, Urzędu Skarbowego, Urzędu Statystycznego,
  • prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • bieżąca aktualizacja danych pracowników w systemie kadrowo-płacowym,
  • rejestracja i aktualizacja danych w ZUS oraz miesięczne naliczanie składki na ubezpieczenie społeczne,
  • współpraca z dostawcami list płac i zarządzanie świadczeniami,
  • śledzenie na bieżąco zmian w prawie pracy,
  • dostarczanie cyklicznych raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne Spółki, ścisła współpraca z Działem Finansowym,
  • współpraca i bieżąca komunikacja z managerami wewnątrz organizacji,
  • otwarta komunikacja z pracownikami.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w rozliczaniu i przetwarzaniu płac (min. 3 lata) najlepiej w środowisku międzynarodowym,
  • doświadczenie w obsłudze programów kadrowo – płacowych,
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy,
  • zaawansowana znajomość Excela i Worda,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1), codzienna praca w międzynarodowym środowisku,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • sumienność, dokładność.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • opieka zdrowotna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pakiet well-being,
  • kartę Multisport,
  • bony na święta.