tło oferty

Inne oferty w kategorii

Optometrysta (Szczecin)

Szczecin

Nr ref.: MC/OPTO/1222

Obecnie rekrutujemy dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi z zakresu okulistyki i chirurgii okulistycznej.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przeprowadzanie badań diagnostycznych do zabiegów laserowej korekcji wzroku oraz usunięcia zaćmy,
  • dobór korekcji okularowej,
  • współpraca z lekarzami okulistami oraz pozostałym personelem medycznym i niemedycznym,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej obowiązującej w klinice,
  • kalibracja urządzeń medycznych,
  • dbałość o powierzony sprzęt i mienie kliniki,
  • wykonywanie procedur medycznych zgodnie z posiadanymi kompetencjami.

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • ukończone studia wyższe, kierunkowe – optometria,
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu badania wzroku w zakresie wad refrakcji,
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu badań diagnostycznych obrazowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z pacjentem.

PRACODAWCA OFERUJE

  • stabilną pracę w międzynarodowej klinice chirurgii okulistycznej cieszącej się zaufaniem i uznaniem Pacjentów,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji skupionej na pracy zespołowej i dostarczaniu Pacjentom najlepszych rozwiązań w zakresie chirurgii okulistycznej,
  • pracę na najwyższej klasy, innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie sprzęcie,
  • opiekę medyczną dla pracowników i ich bliskich w formie pakietu medycznego,
  • program kafeteryjny lub dofinansowanie do karty sportowej,
  • otwartość i gotowość zespołu do pomocy w nauce i poszerzeniu kompetencji,
  • ubezpieczenie na życie,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi.