tło oferty

Inne oferty w kategorii

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

Warszawa

Nr ref.: MZ/MSDP/1022

Rekrutujemy dla rozwijającej się sieci klinik weterynaryjnych, która do końca 2022 roku planuje posiadać 20 placówek.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • koordynacja procesu przejmowania pracowników zgodnie z KP w placówkach medycznych,
  • koordynacja procesu kompletowania danych do kalkulacji wynagrodzeń pracowników placówek medycznych,
  • koordynacja procesu poszukiwania i zatrudniania pracowników, w szczególności placówek medycznych,
  • przygotowywanie umów o pracę (aneksów) i zlecenia w oparciu o obowiązujące w spółce wzory,
  • współpraca z kierownikami placówek w zakresie zatrudnienia,
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy i współpracownikami placówek medycznych w obszarze HR.

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • 1-2 lata doświadczenia pracy w Dziale Personalnym (kadry) lub dziale księgowym,
  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość prawa pracy.

PRACODAWCA OFERUJE

  • umowa o pracę,
  • prywatna opieka medyczna (również dla psa lub kota),
  • elastyczny czas pracy,
  • praca hybrydowa,
  • pakiet szkoleń,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • elastyczny czas pracy.