tło oferty

Inne oferty w kategorii

Młodszy analityk finansowy

Warszawa

Nr ref.: MC/MAF/1022

Obecnie rekrutujemy dla międzynarodowej sieci prężnie rozwijających się klinik okulistycznych.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przygotowywanie analiz finansowych i operacyjnych,
  • wsparcie w zakresie przygotowania budżetu oraz prognoz finansowych,
  • udział w kreowaniu polityki optymalizacji kosztów i przychodów,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • zapewnianie właściwego przepływu informacji finansowych,
  • usprawnianie procesów i narzędzi kontrolingowych w firmie (raportowania, planowania i budżetowania).

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość finansów i sprawozdawczości,
  • zaawansowana znajomość MS Excel,
  • język angielski na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • samodzielność i inicjatywa.

PRACODAWCA OFERUJE

  • stabilną pracę w międzynarodowej sieci klinik chirurgii okulistycznej, działającej w Polsce i na świecie,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji skupionej na pracy zespołowej i dostarczaniu Pacjentom najlepszych rozwiązań w zakresie chirurgii okulistycznej,
  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich w formie pakietu medycznego,
  • system kafeteryjny lub dofinansowanie do karty sportowej,
  • otwartość i gotowość naszego zespołu, aby nauczyć Cię wszystkiego, co ważne i niezbędne w naszej pracy.