Menedżer Segmentu Produktów

Lokalizacja: Warszawa

Nr ref.: ACz/MP/05/23

Kategorie:

Rekrutujemy dla firmy będącej jednym z największych w Polsce wydawnictw, specjalizującej się w dostarczaniu profesjonalnych informacji w różnorodnej formie – drukowanej jak i cyfrowej.

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowanie i nadzór nad krótko- i długoterminową strategią rozwoju segmentu produktów, ze szczególnym uwzględnieniem strategii marketingowej i strategii cyfryzacji oraz dynamicznego rozwoju biznesu bazującego na nowych technologiach, w tym AI,
  • koordynację przygotowania i nadzór nad realizacją rocznego budżetu podległego obszaru (sprzedaż i koszty) – parametry budżetowe jako KPIs,
  • organizacja rozwoju produktów w podległym obszarze, w tym testowanie nowych produktów,
  • zarządzanie podległymi pracownikami i dbanie o ich rozwój,
  • udział w procesach rekrutacyjnych i nadzór nad wdrażaniem nowych pracowników,
  • przeprowadzanie działań przyczyniających się do rozwoju i usprawnienia marketingu i sprzedaży produktów, w szczególności marketingu online,
  • współpracę z innymi działami firmy przy realizacji bieżących działań i projektów,
  • udział we wprowadzaniu na rynek nowych usług i produktów cyfrowych (np. narzędzia i usługi SaaS, aplikacje mobilne i oprogramowanie) od koncepcji do wprowadzenia na rynek MVP we współpracy z Zespołem Growth & Development.

Wymagania pracodawcy:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 3 lata),
  • umiejętność wprowadzaniu na rynek nowych produktów/usług oraz zarządzanie nimi,
  • doświadczenie w planowaniu budżetu i nadzorze nad jego realizacją,
  • biegła znajomość MS Excel oraz zdolność do analizowania danych liczbowych,
  • doświadczenie we współprowadzeniu jako jeden z interesariuszy kampanii marketingowych online (performance marketing).

Mile widzane:

  • doświadczenie w branżach związanych z mediami elektronicznymi lub pokrewnych,
  • doświadczenie w onboardingu nowych pracowników.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • roczną premię za osiągane wyniki,
  • pracę w doświadczonym zespole i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • dofinansowanie do urlopu,
  • pracę w modelu hybrydowym (3 dni w biurze i 2 zdalnie w tygodniu),
  • pozytywna atmosferę i brak dress code’u.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top