tło oferty

Inne oferty w kategorii

Menedżer d/s Technicznych i Rozwoju

praca zdalna/hybrydowa (Warszawa)

Nr ref.: MF/MTR/1222

Obecnie wspieramy w rekrutacji renomowanego dystrybutora polimerów.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • nawiązywanie i rozwijanie dobrych relacji biznesowych z działami technicznymi, rozwoju i badań naszych dostawców oraz klientów, ze szczególnym uwzględnieniem firm typu OEM i TIER,
  • wspieranie pracowników pionu handlowego w technicznych aspektach obsługi klientów dobór optymalnych tworzyw do danej aplikacji,
  • poszukiwanie i proponowanie rozwiązań problemów technicznych dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klientów,
  • inicjowanie oraz kontrolowanie wdrożeń produktowych u kluczowych klientów,
  • dbałość o podnoszenie kompetencji technicznych pracowników firmy,
  • opracowywanie programów i przeprowadzanie szkoleń produktowych i technicznych.

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • wykształcenie wyższe z zakresu technologii i przetwórstwa polimerów,
  • doświadczenie w branży tworzyw sztucznych i znajomości technologii przetwórczych termoplastów,
  • zdolności myślenia strategicznego i planowania,
  • komunikatywność,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji interpersonalnych,
  • samodzielność i odpowiedzialność za podejmowane decyzje,
  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office oraz znajomość pracy ze zintegrowanymi systemami zarządzania (ERP, CRM, BI).
  • płynna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

PRACODAWCA OFERUJE

  • pracę w międzynarodowej korporacji,
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy, w tym samochód służbowy,
  • szkolenia,
  • możliwość pracy z Home Office,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem bonusowym uzależnionym od osiąganych wyników,
  • pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, możliwość pracy zdalnej, auto służbowe do użytku własnego.