tło oferty

Inne oferty w kategorii

Menadżer ds. Księgowości

Warszawa

Nr ref.: MF/MK/1222

Wspieramy w procesie rekrutacji największego lidera branży fotowoltaicznej, pomp ciepła i energii odnawialnej w Polsce.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z polskimi standardami rachunkowości,
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych oraz sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych,
  • opracowywanie zasad ewidencji i schematów dekretacji dla zdarzeń gospodarczych,
  • kontrola nad przestrzeganiem procedur księgowych i finansowych,
  • sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego oraz pozostałej sprawozdawczości statystycznej,
  • koordynowanie audytów oraz kontroli podatkowych,
  • sporządzanie analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP) i bankami.

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości i finansów,
  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość polskich standardów rachunkowości (znajomość MSR/MSSF mile widziana dla celów raportowania grupowego),
  • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowości, rozwój i dbanie o motywację zespołu,
  • znajomość systemów finansowo-księgowych (enova, SAP FI), dobra znajomość MS Office – szczególnie Excel,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana.

NASZ KLIENT OFERUJE

  • możliwość rozwoju w stabilnej organizacji,
  • kartę sportową,
  • opiekę medyczną,
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka,
  • premie i bonusy,
  • możliwość pracy zdalnej.