tło oferty

Inne oferty w kategorii

Menadżer ds. komunikacji i analiz

Warszawa

Nr ref.: KF/MKA/0622

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji znaną instytucję ubezpieczeniową.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie Działem PR (kształtowanie polityki informacyjnej oraz działań PR, obsługa Komisji ds. PR, współodpowiedzialność za planowanie i kontrolę budżetu PR),
  • kształtowanie wizerunku rynku ubezpieczeniowego,
  • komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna, pełnienie funkcji rzecznika prasowego,
  • monitorowanie wszystkich źródeł informacyjnych np. radio, telewizja,
  • odpowiedzialność za występy medialne oraz organizację i prowadzenie konferencji prasowych w zakresie promocji ubezpieczeń, kształtowania wizerunku rynku ubezpieczeniowego,
  • analiza danych ubezpieczeniowych, opracowywanie badań rynkowych oraz tworzenie przekrojowych raportów branżowych na potrzeby komunikacyjne oraz legislacyjne,
  • opracowywanie rocznego planu oraz sprawozdań z działalności,
  • współdziałanie z zakładami ubezpieczeń we wszelkich sprawach związanych
    z kształtowaniem wizerunku zakładów ubezpieczeń, rynku ubezpieczeniowego w mediach,
  • obsługa mediów podczas kongresów oraz współpraca przy merytorycznym opracowywaniu kongresów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży ubezpieczeniowej lub finansowej),
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • kreatywność, otwartość i inicjatywa w podejściu do realizowanych działań,
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w zawodzie dziennikarza.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie nauki języków.