bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Marketing Manager

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w produkcji i dystrybucji sprzętu medycznego i laboratoryjnego, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: JP/MM/0418

Obowiązki:

• Odpowiedzialność za budowanie strategii marketingowej i komunikacyjnej marki
• Planowanie i kontrola budżetu marki
• Zarządzanie treścią na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych
• Tworzenie planów marketingowych, zarządzanie budżetem i odpowiedzialność za kampanie promocyjne (online i offline)
• Tworzenie koncepcji działań marketingowych, eventowych oraz nadzorowanie ich realizacji i ocena skuteczności
• Czuwanie nad kampaniami 360° (działania B2B i B2C pod kątem tworzenia materiałów promocyjnych i kontaktu z mediami)
• Aktywne kreowanie wizerunku marki poprzez reprezentowanie firmy na imprezach branżowych
• Czuwanie nad stałym kontaktem z agencjami i partnerami biznesowymi
• Poszerzenie współpracy z lokalnymi sieciami i dystrybutorami

Wymagania profilu kandydata:

• Doświadczenie w kreowaniu i realizacji strategii marketingowych, szeroka wiedza w zakresie ATL, BTL, digital, łączenie wszystkich kanałów marketingowych (wymóg konieczny)
• Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku marketing managera ( mile widziane osoby z agencji 360 )
• Gotowość do odbywania licznych, intensywnych podróży służbowych na trasie Warszawa- Jelenia Góra, średnio 4 dni poza Warszawą
• Wykształcenie wyższe ( mile widziane osoby z wykształceniem marketingowym)
• Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną konwersację
• Kreatywność oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
• Silne zdolności przywódcze, charyzma i przebojowość
• Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku zmieniających się priorytetów i wymagań
• Pro aktywność i silne nastawienie na realizację założonych celów

Klient oferuje:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie w kraju oraz za granicą
• Realny wpływ na rozwój firmy
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Comments are closed.