tło oferty

Inne oferty w kategorii

Manager Projektu

Wrocław

Nr ref.: MS/MP/1022

Obecnie wspieramy w  rekrutacji naszego Klienta działającego w obszarze branży metalowej, będącego na rynku od ponad 70 lat.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • zaprojektowanie i realizacja projektu we wszystkich jego fazach,
  • nadzorowanie terminowości wykonywanych prac,
  • odpowiedzialność za jakość realizowanych działań,
  • zarządzanie budżetem projektu,
  • przygotowywanie raportów i przedstawianie Zarządowi,
  • zbudowanie zespołu składającego się z doradców wewnętrznych oraz zewnętrznych.

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • kilkuletnie doświadczenie z prowadzenia złożonych projektów strategicznych,
  • doświadczenie we współpracy z Zarządami Spółek,
  • umiejętność tworzenia i zarządzania dokumentacją projektową m.in. harmonogramu, budżetu,
  • doświadczenie w monitorowaniu, koordynowaniu oraz rozliczanie prac w ramach realizowanego projektu,
  • umiejętność współpracy i komunikacji w podległym zespole i Organizacji.

NASZ KLIENT OFERUJE

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • samochód służbowy,
  • możliwość pracy w firmie należącej do liderów w branży,
  • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, opieka medyczna, program emerytalny, dodatkowe świadczenia socjalne, dofinansowanie wypoczynku.