Manager Finansowy Grupy Kontraktów

Od ponad 25 lat wspieramy pracodawców w wyszukiwaniu odpowiednich kandydatów. Obecnie, nasi konsultanci realizują projekt rekrutacyjny dla branży deweloperskiej na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: EW/MdsKK/0319

Pracując na tym stanowisku będziesz mieć możliwość rozwinięcia swoich kompetencji w obszarze kontroli kosztów na każdym etapie projektu deweloperskiego.

Co możemy Ci zaoferować:

• dużą samodzielność w zarządzaniu podległym zespołem,
• działanie po stronie firmy, która jest od wielu lat liderem w swojej branży,
• działanie po stronie międzynarodowej firmy,
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie i umowę o pracę,
• bardzo szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.

Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:

• skuteczne zarządzanie zespołem ds. finansów złożonym z specjalistów
• nadzór finansowy nad podległą grupą projektów deweloperskich,
• sprawowanie pieczy nad procesem planowania i realizacji budżetu kontraktów budowlanych,
• kompleksowa weryfikowanie procesów księgowych i przygotowywanie oraz przygotowywanie raportów finansowych,
• identyfikację i raportowanie ryzyka finansowego,
• koordynację przygotowania informacji i dokumentów do wewnętrznych i zewnętrznych służb kontrolnych.

Od kandydatów oczekujemy:

• wyższego wykształcenia ekonomicznego lub pokrewnego,
• przynajmniej pięcioletniego doświadczenia w obszarze finansowym, w tym min. trzyletniego w zarządzaniu zespołem – najlepiej w branży budowlanej lub produkcyjnej,
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację biznesową,
• doświadczenia w pracy w dużej organizacji o rozproszonych strukturach,
• rozległej wiedzy z zakresu rachunkowości i znajomość prawa cywilnego i handlowego,
• rozwiniętych kompetencji menadżerskich,
• zdolność rozwiązywania niestandardowych problemów księgowych,
• bardzo dobrej znajomości narzędzi MS Office i systemów ERP,
• wysokiej samodzielności i odpowiedzialności w działaniu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.