Manager ds. sprzedaży e-commerce

Lokalizacja: Poznań

Nr ref.: MS/MDE/0423

Kategorie:

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny w imieniu dynamicznie rozwijającej się firmy z branży e-commerce, obecnej na kilkunastu marketplacach, sprzedającej na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Twój zakres obowiązków:

Zarządzanie pracą 4-osobowego zespołu specjalistów ds. e-commerce oraz samodzielna operacyjna praca w ramach następujących zadań:

  • dodawanie tekstów marketingowych,
  • redagowanie tekstów,
  • obróbka zdjęć produktów,
  • wyszukiwanie czynników podnoszących sprzedaż danego produktu,
  • kontakt z działem wsparcia i rozwiązywanie problemów,
  • koordynowanie kampanii reklamowych i ich optymalizacja,
  • obsługa ofert na marketplace.

Wymagania pracodawcy:

  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • znajomość CMS WordPress, Photoshop (mile widziane),
  • umiejętność łączenia myślenia kreatywnego z analitycznym,
  • umiejętność szybkiego i poprawnego redagowania tekstów,
  • biegła obsługa Office (Excel, Word),
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • nastawienie na realizację celów i osiąganie wyników,
  • mile widziany zmysł estetyczny do tworzenia grafik/zdjęć,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub innego języka obcego.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie: 8 300 – 10 500 brutto,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • zniżki na produkty firmowe.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top