Manager ds. Rozwoju i Szkoleń

Aktualnie dla znanej, łódzkiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: SA/MRS/0420

Zakres zadań:

• zarządzanie programami rozwojowymi skierowanymi do pracowników organizacji,
• nadzór nad programami motywacyjno – szkoleniowymi oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami,
• zarządzanie procesem performance management w celu osiągnięcia wyznaczonych celów biznesowych,
• nadzór nad procesami coachingu rozwojowego dla pracowników oraz współpracowników organizacji,
• wsparcie managerów oraz liderów działów w zakresie rozwoju i ocen pracowników,
• współpraca z pozostałymi działami HR.

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
• doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku (min. 5 lat doświadczenia w obszarze miękkiego hr),
• doświadczenia w zarządzaniu ludźmi (mile widziane),
• znajomości procesów związanych z rozwojem i oceną pracowników,
• kreatywności i samodzielności w działaniu.

Nasz Klient oferuje:

• zatrudnienie w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość realnego rozwoju kariery zawodowej i poszerzania kompetencji,
• wynagrodzenie podstawowe, premię oraz pakiet benefitów (min. opieka zdrowotna, karta sportowa),
• sprawny proces rekrutacyjny i stały kontakt z naszym konsultantem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.