tło oferty

Inne oferty w kategorii

Kosztorysant - Koordynator budowy

Wronki, Poznań, Piła

Nr ref.: AZ/KB/0123

Obecnie poszukujemy specjalisty dla naszego Klienta, rozpoznawalnej na rynku firmy budowlanej realizującej projekty budowania hal przemysłowych dla firmy z branży AGD.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • praca we Wronkach,
  • wyszukiwanie materiałów i planów,
  • budżetowanie większych prac, kontrola obecnych budżetów,
  • kontrolowanie obecnych dostawców pod względem materiałów i kosztów,
  • analiza rynku pod względem cen i surowców, które można użyć na budowie,
  • wsparcie koreańskich managerów pod kątem budżetowania na polskim rynku,
  • współpraca z innymi osobami w zespole.

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • wyższe wykształcenie (preferowany kierunek: budownictwo lub pokrewne),
  • znajomość przepisów i tematów związanych z budżetem budowy,
  • aktualna wiedza dotycząca branży budowlanej,
  • dużym atutem będzie doświadczenie budżetowaniu i kontroli kosztów na budowie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym – WARUNEK KONIECZNY.

PRACODAWCA OFERUJE

  • współpracę na podstawie kontraktu B2B lub umowy o pracę,
  • pracę na projekcie do końca czerwca,
  • pracę częściowo z biura i częściowo na budowie,
  • godzinną przerwę obiadową,
  • darmowe miejsca parkingowe dla pracowników,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie rozpoznawalnej na rynku międzynarodowym.