tło oferty

Inne oferty w kategorii

Koordynator Projektów HR

Toruń, Bydgoszcz

Nr ref.: MF/KPHR/1022

Aktualnie rekrutujemy dla międzynarodowej grupy chemicznej z silną pozycją na rynkach globalnych - największego producenta soli warzonej w Polsce oraz drugiego w Europie producenta sody kalcynowanej i oczyszczonej.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie realizacji projektów szkoleniowo-rozwojowych dla spółki produkcyjnych,
  • prowadzenie end-to-end procesów rekrutacji na potrzeby spółki, wsparcie w tym zakresie dla hiring managerów,
  • koordynowanie on-boardingu nowych pracowników,
  • planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikację niezbędnych kompetencji,
  • wdrażanie i realizację planów sukcesji pracowników,
  • realizacja projektu Matrix Skills, dotyczącego rozwoju umiejętności pracowników produkcji,
  • bieżące wsparcie biznesu w zakresie potrzeb HR,
  • prowadzenie exit interview, proponowanie i wdrażanie działań w zależności od wyników,
  • udział w wielu innych projektach, których celem jest kształtowanie nowych procesów i standardów pracy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z samodzielnym prowadzeniem projektów szkoleniowo-rozwojowych, wsparcia w ocenie pracowniczej i planowaniu sukcesji,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz łatwość w budowaniu relacji i współpracy z biznesem,
  • umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań i przejmowania inicjatywy,
  • sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wykształcenie wyższe.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny i przejrzysty system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • aplikację do nauki języka obcego online,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • otwartość na wprowadzenie własnych inicjatyw.