Kontroler Finansowy (Łódź)

Dla naszego Klienta – znanej sieci odzieżowej o ugruntowanej pozycji na rynku- poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: EJ/KF/0320

Zakres zadań:

• aktywny udział w procesach budżetowania i prognozowania wyników finansowych firmy
• analiza płynności finansowej organizacji; bieżący monitoring realizacji postawionych celów, budżetu i pojawiających się odchyleń (analizy rentowności poszczególnych sklepów, marżowości produktów itp.)
• analiza kosztów i procesów funkcjonujących w spółce; przygotowywanie odpowiednich rekomendacji oraz wsparcie w udoskonalaniu i optymalizacji procesów
• sporządzanie raportów zarządczych i finansowych
• bieżące wsparcie biznesu; ścisła współpraca ze strukturami komercyjnymi firmy
• przygotowanie okresowych raportów i analiz ad hoc

Wymagania:

• kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży retail
• wykształcenie wyższe ekonomiczne
• wysoka świadomość procesów biznesowych, umiejętność ich identyfikowania oraz inicjowania nowych rozwiązań
• umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
• dążenie do osiągania celów i realizacji strategii firmy
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• zaawansowana znajomość programu MS Excel

Nasz klient oferuje:

• zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość zdobywania nowych, ciekawych doświadczeń zawodowych
• rozwój merytoryczny i zdobywanie nowych kompetencji
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.