tło oferty

Inne oferty w kategorii

Konsultant ds. Rekrutacji

Warszawa

Nr ref.: ML/RBP/1022

W związku z dynamicznym rozwojem Działu Rekrutacji do naszego zespołu  poszukujemy osób, które chcą wykorzystywać swój talent w rozwoju kariery w rekrutacji/sprzedaży. Dołącz do BIGRAM – firmy, która od 29 lat z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze.  Nasi Konsultanci są uznanymi ekspertami na rynku, a nasza firma ceniona jest za wysokie standardy pracy i jakość świadczonych usług.

Zakres zadań na stanowisku:

  • aktywny rozwój usług rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie oraz specjalistyczne w ramach powierzonego sektora,
  • realizacja procesów rekrutacyjnych przy wsparciu zespołu researchu,
  • odpowiedzialności za budżet realizowanych projektów,
  • ocena kandydatów na podstawie dokumentów aplikacyjnych, wywiadów telefonicznych, spotkań rekrutacyjnych, testów psychometrycznych
    oraz Assessment Centre,
  • utrzymanie i rozwój trwałych relacji z klientami oraz Kandydatami w ramach dedykowanego segmentu,
  • inicjowanie i aktywny udział w wydarzeniach i działaniach wizerunkowych,
  • dokonywanie analizy rynku pod kątem prowadzonych projektów oraz opracowywania strategii realizacji procesów rekrutacji,
  • ścisła współpraca z innymi członkami zespołu w celu efektywnej  i jakościowej realizacji projektów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w wewnętrznym dziale HR lub agencji doradztwa personalnego. Jesteśmy otwarci na kandydatów o różnym poziomie doświadczenia zawodowego (od entry level do seniora). Seniority roli będziemy dopasowywać do doświadczeń oraz do preferencji kandydata,
  • od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • wysoko cenimy wszelkie doświadczenia zawodowe z pracy z klientami, w tym w sprzedaży B2B,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • wysoka kultura osobista, profesjonalizm,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • samodzielność oraz zaangażowanie.

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe i premie uzależnione od wyników),
  • pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku,
  • realną możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji oraz możliwość awansu w ścieżce Team Lidera,
  • dostęp do programu benefitów: prywatnej opieki medycznej, karty sportowej Multisport, lekcji języka angielskiego,
  • przejrzysty i atrakcyjny system prowizyjny,
  • elastyczny i zadaniowy czas pracy: pracujemy w modelu hybrydowym,
  • możliwość poszerzenia swojej wiedzy nie tylko z obszaru rekrutacji, ale też z zakresu projektów z branży HR dla osób chcących kształtować swoją ścieżkę zawodową w tym obszarze,
  • profesjonalny program onboardingowy.