tło oferty

Inne oferty w kategorii

Konstruktor

Świdnica

Nr ref.: KOB/K-TOR/0522

Naszym Klientem jest firma z branży opakowań przemysłowych z siedzibą na Dolnym Śląsku.

Obowiązki na tym stanowisku:

  • wykonanie projektów opakowań (konstrukcje stalowe) zgodnie z potrzebami klienta,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • analiza i rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych,
  • współpraca z działem handlowym w celu dostarczenia produktu finalnego zgodnego z wymogami jakościowymi,
  • współpraca z działem prototypów,
  • nadzorowanie wdrożenia nowych projektów oraz ich dalszej realizacji zgodnie z założeniami konstrukcyjnymi,
  • przestrzeganie przepisów i procedur Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001 2015-10.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku Konstruktora/Technologa minimum 1 rok,
  • doświadczenie w tworzeniu rysunków technicznych oraz kalkulacji wytrzymałości konstrukcji,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, miara itp.),
  • bardzo dobra znajomość środowiska CAD,
  • umiejętność posługiwania się aplikacjami Excel i Word,
  • umiejętność organizacji i planowania własnej pracy,
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • motywujące wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do pracy.