Kierownik Zespołu Pielęgniarsko-Opiekuńczego dla firmy z branży medycznej

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Zespołu Pielęgniarsko-Opiekuńczego
dla firmy z branży medycznej

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: JP/KZPO/0319

Zadania:

• zapewnianie wysokich standardów w zakresie opieki nad pacjentami,
• zarządzanie podległym zespołem: 40 opiekunów, 20 pielęgniarek (oraz nadzór nad pracą serwisu asystującego przy wydawaniu posiłków),
• zapewnienie zasobów personalnych na stanowiskach pielęgniarskich i opiekuńczych,
• organizacja pracy podległego zespołu (przygotowywanie grafików, ocena efektów oraz poziomu zaangażowania pracowników),
• zarządzanie budżetem w zakresie kosztów wynagrodzeń dla pielęgniarek i opiekunek,
• nadzór nad realizacją procedur i standardów opieki,
• odpowiedzialność za składanie i odbiór zamówień, a także kontrolę gospodarki magazynowej,
• dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz informacji w zespole,
• utrzymywanie pozytywnych relacji z rodzinami pensjonariuszy.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe,
• minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku pielęgniarki (praca w domu opieki, hospicjum będzie dodatkowym atutem),
• doświadczenie w organizacji i nadzorze pracy podległego zespołu (wysoka świadomość biznesowa mile widziana),
• duża samodzielność w działaniu i samodyscyplina,
• dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego.

Nasz Klient oferuje:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• praca w nowoczesnym, świetnie wyposażonym ośrodku opieki długoterminowej,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość pracy w prężnie rozwijającej się i rozpoznawalnej na rynku firmie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.