tło oferty

Inne oferty w kategorii

Kierownik Wydziału Administracji Kadrowej

Konstancin-Jeziorna

Nr ref.: MC/KBAW/0922

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji operatora elektroenergetycznego systemu przemysłowego w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem,
  • wsparcie merytoryczne zespołu poprzez aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu spraw związanych z prawem pracy, ubezpieczeniami społecznymi, prawem podatkowym, przepisami płacowymi, świadczeniami ubezpieczeń społecznych,
  • nadzór nad pełną obsługą kadrową pracowników,
  • nadzorowanie prawidłowości prowadzenia spraw pracowniczych i terminowości sporządzania sprawozdań,
  • prowadzenie spraw związanych z pracą w warunkach szczególnych i o szczególnym charakterze,
  • ogólna znajomość zagadnień dotyczących wynagrodzeń, podatku dochodowego od osób fizycznych, obszaru ubezpieczeń społecznych, etc. oraz monitorowanie zmian w tym zakresie,
  • kontrola i aktualizacja dokumentacji kadrowej, płacowej i personalnej w zakresie jej zgodności z obowiązującymi przepisami,
  • merytoryczne wsparcie przełożonych, menedżerów i kadry zarządzającej w zakresie zagadnień z obszaru prawa pracy,
  • reprezentowanie pracodawcy w kontaktach z pracownikami oraz jednostkami organizacyjnymi w zakresie zadań i czynności kadrowych,
  • bieżąca analiza, inicjowanie i wdrażanie projektów mających na celu usprawnienie procesów kadrowo – płacowych, w tym digitalizacja procesów w obszarze HR, wprowadzanie nowych rozwiązań,
  • współpraca przy budowaniu i wdrażaniu strategii HR, polityki personalnej i płacowej,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z organami kontroli oraz udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: ZZL, prawo, administracja, ekonomia),
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze kadr (i płac),
  • język angielski - A2,
  • znajomość systemu SAP HR,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, w szczególności zagadnień związanych z czasem pracy,
  • doświadczenie w pracy ze ZZ i na podstawie ZUZP,
  • proponowanie i wdrażanie projektów usprawniających pracę w obszarze kadrowo-płacowym (mile widziane doświadczenie w optymalizacji procesów i we wdrażaniu cyfrowych narzędzi pracy),
  • zdolności przywódcze oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów,
  • skrupulatność, elastyczność, nastawienie na cel i postawa pro-aktywna,
  • otwartość na zmiany i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • wysoki poziom kompetencji z obszaru orientacji na Klienta i budowania relacji.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy,
  • duża przestrzeń do rozwoju i wdrażania własnych pomysłów,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • program emerytalny,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • dzień wolny z okazji Dnia Energetyka,
  • system premiowy,
  • dofinansowanie posiłków,
  • bonusy świąteczne.