tło oferty

Inne oferty w kategorii

Kierownik Robót Elektrycznych

woj. mazowieckie

Nr ref.: AH/KRE/1013

Główne obowiązki na stanowisku:

  • zarządzanie konkretną budową (czasami więcej niż jedną),
  • koordynacja robót na budowie oraz współpraca z innymi wykonawcami,
  • przygotowywanie harmonogramu robót,
  • współpraca z brygadzistą oraz projektantami,
  • kontrola jakości prac,
  • zamawianie materiałów,
  • rozliczanie podwykonawców oraz przygotowywanie protokołów rzeczowo-finansowych dla Zleceniodawcy.

Wymagane kompetencje:

  • 5-letnie doświadczenie w branży instalacji elektrycznych i niskoprądowych,
  • Uprawnienia Budowlane bez ograniczeń,
  • biegła obsługa programu Autocad,
  • gotowość do pracy na inwestycjach w różnych częściach Polski,
  • umiejętność zarządzania zespołem.

Nasz klient oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • premię uznaniową po zakończonych pracach.