tło oferty

Inne oferty w kategorii

Kierownik Robót Elektrycznych

woj. mazowieckie, łódzkie, śląskie

Nr ref.: AH/KRE/1013

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Zarządzanie konkretną budową (czasami więcej niż jedną)
  • Koordynacja robót na budowie oraz współpraca z innymi wykonawcami
  • Przygotowywanie harmonogramu robót
  • Współpraca z brygadzistą oraz projektantami
  • Kontrola jakości prac
  • Zamawianie materiałów
  • Rozliczanie podwykonawców oraz przygotowywanie protokołów rzeczowo-finansowych dla Zleceniodawcy

Wymagane kompetencje:

  • 5-letnie doświadczenie w branży instalacji elektrycznych i niskoprądowych
  • Uprawnienia Budowlane bez ograniczeń
  • Biegła obsługa programu Autocad
  • Gotowość do pracy na inwestycjach w różnych częściach Polski
  • Umiejętność zarządzania zespołem

Nasz klient oferuje:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Premia uznaniowa po zakończonych pracach