tło oferty

Inne oferty w kategorii

Kierownik Projektu

woj. pomorskie, woj. zachodniopomorskie

Nr ref.: KOB/KP/0622

Obecnie wspieramy w rekrutacji firmę z branży przemysłu stoczniowego.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie strategii realizacji projektów budów z zakresu przemysłu stoczniowego,
  • prowadzenie uzgodnień technicznych i formalnych z klientem,
  • współudział w opracowywaniu budżetu i harmonogramu realizacji projektu,
  • uzgadnianie zespołu realizacji projektu i nadzorowanie ich prac, współudział w organizowaniu i uzgadnianiu zespołu podwykonawców realizujących projekt,
  • udział w negocjacjach techniczno-handlowych z podwykonawcami,
  • organizowanie i koordynacja prac zespołu podwykonawców,
  • systematyczne przygotowywanie i przekazywanie Zarządowi i kierownictwu bieżącej informacji o stopniu realizacji projektu w zakresie zaawansowania harmonogramu i wykorzystania budżetu,
  • wnioskowanie i podejmowanie doraźnych działań naprawczych w przypadkach zagrożenie realizacji projektu zgodnie z harmonogramem i budżetem,
  • bieżąca kontrola realizacji budżetu kontraktu i podejmowanie działań w celu optymalizacji jego wykorzystania,
  • uczestnictwo w odbiorach z klientem i klasyfikatorem,
  • sporządzanie i kompletowanie dokumentacji odbiorowej i certyfikacyjnej,
  • koordynowanie procesu uzyskania koniecznych certyfikatów i zatwierdzeń związanych z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie budowanego obiektu
  • przygotowanie dokumentów umożliwiających formalno-prawne przekazanie obiektu klientowi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: budowa i remonty statków),
  • doświadczenie zawodowe w zakresie planowania, przygotowania i realizacji prac budowy, remontów statków, konstrukcji offshore,
  • znajomość procesów technicznych, technologicznych i produkcyjnych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • praktyczna znajomość oprogramowania typu CAD i systemów ERP,
  • znajomość środowiska Windows i pakietu Office.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna).