tło oferty

Inne oferty w kategorii

Kierownik Projektu

Radomsko

Nr ref.: AH/KP/0222

Główne obowiązki na stanowisku:

Na etapie planowania projektu PM ma za zadanie:

  • Zdefiniować cel i założenia projektu,
  • Wyznaczyć zakres projektu,
  • Określić skutki projektu,
  • Opracować harmonogram i budżet projektu,
  • Przeanalizować ryzyko projektu.

Na etapie tworzenia zespołu projektowego:

  • Przeprowadzić analizę wymaganych zasobów ludzkich,
  • Zaplanować sposób pozyskania potrzebnych zasobów,
  • Opracować konkretny plan organizacyjny,
  • Motywować i koordynować pracę zespołu projektowego,
  • Szkolić i doskonalić jego członków,
  • Opracować strategię rozwiązywania konfliktów,
  • Zbudować odpowiednią strategię komunikacji.

Na etapie nadzorowania i kontroli:

  • Sprawdzać zgodność przebiegu projektu z harmonogramem,
  • Śledzić wykonanie budżetu,
  • Delegować zadania członkom zespołu,
  • Kontrolować jakość wykonywanych zadań,
  • Zarządzać kosztami projektu.

Na etapie zamykania projektu:

  • Sporządzić sprawozdanie z wykonania projektu,
  • Rozliczyć projekt,
  • Opracować dokumentację eksploatacyjną,
  • Rozwiązać zespół projektowy.

Wymagane kompetencje:

  • Gotowość do ustawicznej nauki,
  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • 5 lat doświadczenia na stanowiskach managerskich w prowadzeniu projektów budownictwa,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Znajomość realizacji procesu budowlanego oraz prawa budowlanego, doświadczenie
    w zarządzaniu projektami,
  • Umiejętności techniczne,
  • Umiejętności społeczne,
  • Umiejętności koncepcyjne,
  • Umiejętność myślenia systemowego,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Obsługa Microsoft Office, AutoCAD oraz Microsoft Project,
  • Zaangażowanie w realizowane zadania, orientacja na wyniki,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Samochód służbowy ,
  • Inne konieczne narzędzia pracy.