tło oferty

Inne oferty w kategorii

Kierownik Kliniki Wirtualnej

Warszawa

Nr ref.: KP/KKW/1221

Główne obowiązki:

  • Organizacja pracy kliniki i zarządzanie nią
  • Kształtowanie i realizacja strategii rozwoju kliniki
  • Udział w tworzeniu i nadzór nad budżetem kliniki, odpowiedzialność za całość P&L
  • Nadzór nad jakością usług medycznych świadczonych w Klinice, opracowywanie i wdrażanie standardów i procedur
  • Nadzór nad przestrzeganiem wymagań formalno- prawnych w zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej, w tym dokumentacji medycznej
  • Realizacja projektów medycznych prowadzonych przez wirtualną klinikę
  • Koordynacja współpracy z personelem medycznym (lekarze, pielęgniarki), zabezpieczenie i optymalizacja zasobów ludzkich koniecznych do prawidłowej realizacji usług medycznych
  • Rozwój i współpraca z partnerami, dostawcami i podwykonawcami kliniki
  • Koordynacja i wdrażanie działań marketingowych i promocyjnych
  • Zapewnienie realizacji wysokich standardów obsługi Pacjenta, nadzór nad przestrzeganiem procedur i standardów obsługi
  • Zapewnienie bezpieczeństwa Pacjentom korzystającym z usług medycznych
  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju
  • Koordynacja rozliczeń pracowniczych. Współpraca z księgowością

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w oparciu o wysoki standard świadczonych usług
  • Zainteresowania rynkiem usług wirtualnych
  • Nastawienia na jakość obsługi Pacjenta
  • Doświadczenia w zarządzaniu personelem
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji i umiejętności wyznaczania priorytetów
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Nasz Klient oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Możliwość budowania nowoczesnego, istotnego społecznie rozwiązania, które będzie pomagać osobom z chorobami układu oddechowego;
  • Pracę w dynamicznym środowisku
  • Możliwość wyboru preferowanej formy zatrudnienia (UoP, B2B)
  • Pełnopłatne urlopy chorobowe
  • Opiekę medyczną (PZU lub Medicover)
  • Kartę Multisport
  • Kulturę pracy opartą na otwartej komunikacji;
  • Dynamicznie rosnący zespół;
  • Nieformalną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju umiejętności twardych i miękkich (szkolenia/kursy).