Kierownik Jakości

BIGRAM poszukujemy Kandydata z doświadczeniem w pracy w dużej firmy produkcyjnej na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo podkarpackie
Nr ref.: OZ/KJ/0818

Zakres obowiązków:

• kierowanie podległym obszarem organizacyjnym oraz zapewnienie realizacji przez podległy zespół zadań wynikających z harmonogramu produkcji i przyjętych wskaźników jakościowych
• kompleksowa odpowiedzialność za jakość poprzez monitorowanie jakości surowców, jakości w procesie produkcyjnym i wyrobu gotowego
• rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przebiegiem procesu produkcji i kontroli jakości
• nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik zapewnienia jakości produktów
• opracowywanie systemów zapobiegawczych celem ograniczenia i wyeliminowania źródeł zagrożeń i potencjalnych problemów jakościowych
• udział w rozwoju produktów, identyfikacja punktów krytycznych w procesie produkcji, opracowywanie i udział we wdrażaniu zmian
• czynny udział w audytach wewnętrznych i wdrażanie działań doskonalących zgodnie z ich wynikami
• nadzorowanie, analizowanie oraz raportowanie wskaźników jakościowych
• budżetowanie i nadzorowanie wydatków działu jakości
• zarządzanie podległym zespołem inżynierów jakości
• rozliczanie poszczególnych zmian z wykonanej pracy oraz kontrola prawidłowości wykonywanych zadań
• inicjowanie działań mających na celu podnoszenie świadomości jakościowej pracowników
• zapewnienie porządku, należytego stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w podległym obszarze
• reprezentowanie działu jakości przed audytorami zewnętrznymi oraz klientami

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w obszarze jakości
• minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• znajomość standardów TQM miele widziana
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• znajomość narzędzi i metod wspomagających zarządzanie jakością
• znajomość zagadnień normy ISO 9001
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
• kreatywność, samodzielność
• zdolności analityczne oraz chęć do podejmowania nowych wyzwań

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.