Kierownik Działu Produkcji

Wrocław, Dolnośląskie

Nr ref.: KOB/KOP/0822

Naszym Klientem jest producent wysokiej jakości żywności, posiadający pozycję lidera w branży FMCG, współpracujący międzynarodowo, dysponujący nowoczesnym, ciągle rozwijającym się parkiem technologicznym.

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego,
  • podejmowanie inicjatyw skierowanych na optymalizację procesu produkcji,
  • zarządzanie pracą podległego zespołu, motywowanie, dbałość o rozwój kompetencji,
  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,
  • odpowiedzialność za całokształt działania podległego obszaru.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji lub pokrewne),
  • co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcyjnym (preferowana branża FMCG),
  • silne poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • umiejętność efektywnego zarządzania podległym zespołem,
  • duża dynamika, proaktywość, inicjatywa w działaniu.

Pracodawca oferuje:

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • spotkania integracyjne.