Kierownik Działu Księgowego

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta z branży spożywczej, zatrudniającego zespół wykwalifikowanych pracowników, będącego częścią organizacji działającej w skali globalnej, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Działu Księgowego.
Miejscem pracy są okolice Stęszewa pod Poznaniem.

Miejsce pracy: okolice Poznania
Nr ref.: DK/KDK/0718

Opis stanowiska:

• sprawowanie nadzoru merytorycznego, koordynowanie prac oraz przeprowadzanie bieżących kontroli działu Finansowego,
• nadzór nad funkcjonowaniem obsługi finansowo-księgowej Spółki, prowadzenie terminowej ewidencji księgowej,
• sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań, współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
• w szczególności GUS,
• współpraca z audytorem, wewnętrzna rewizja ksiąg,
• nadzór merytoryczny nad programem finansowo – księgowym, zatwierdzanie płatności wychodzących,
• zarządzanie zespołem specjalistów.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe,
• 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem specjalistów,
• język angielski pozwalający na swobodną komunikację,
• umiejętność czytania i interpretacji przepisów prawa,
• mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej.

Nasz Klient oferuje:

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• pakiet prywatnej opieki medycznej,
• świadczenia z ZFŚS.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.