bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Kierownik ds. Sprzedaży Zagranicznej

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo dolnośląskie oraz opolskie
Nr ref.: MK/DS/0318

Opis stanowiska:

• organizowanie i koordynowanie sprzedaży krajowej i eksportowej,
• koordynowanie działań zespołu handlowego,
• poszukiwanie nowych rynków zbytu i uczestniczenie w procesach handlowych,
• dbanie o utrzymywanie stałych relacji z kontrahentami,
• rozwijanie sprzedaży pod względem wielkości i efektywności,
• wyznaczanie strategii sprzedaży,
• udział w opracowywaniu budżetu działu oraz jego realizacji,
• tworzenie raportów i sprawozdań z przebiegu pracy.

Wymagania:

• konieczne doświadczenie w branży spożywczej,
• minimum 3- letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
• doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
• doświadczenie w samodzielnej sprzedaży zagranicznej, a także w kontaktach handlowych poza granicami kraju,
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2)
• dobra znajomość technik sprzedażowych oraz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
• umiejętność kreowania pozytywnej atmosfery „can do”,
• prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• narzędzia niezbędne do pracy – telefon, komputer, samochód służbowy,
• pakiet medyczny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Comments are closed.