bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Kierownik ds. Personalnych

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży automotive, inwestującej w najnowsze osiągnięcia techniki oraz mogącej pochwalić się wykwalifikowanym zespołem projektantów, konstruktorów i technologów światowej klasy, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: DK/KdsP/0418

Główne zadania:

• Kreowanie i wdrażanie rozwiązań HR oraz kadrowo-płacowych w firmie oraz wspieranie menedżerów we wdrażaniu zmian.
• Prowadzenie działań mających na celu integrację pracowników wokół misji firmy oraz dbanie o skuteczną komunikację oddolną i odgórną w całej organizacji.
• Opracowywanie i nadzorowanie realizacji polityki zatrudnienia, wynagrodzeńi świadczeń socjalnych.
• Wdrażanie systemów wynagrodzeń nagradzających inicjatywę pracowników i pracę nad procesem ciągłych usprawnień.
• Opracowywanie procedur i programów służących zwiększeniu efektywności w obszarze, motywacji i rozwoju pracowników, szkoleń, rekrutacji, employer branding itp.
• Współpracowanie ze związkami zawodowymi.

Wymagania:

• Minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale personalnym w firmie z branży produkcyjnej o profilu technicznym (mile widziane doświadczenie w branży automotive).
• Doświadczenie w tworzeniu strategii HR i jej implementacji w firmie.
• Praktyczna znajomość zasad Lean Manufacturing.
• Szerokie doświadczenia w implementacji procesów z obszaru rozwoju pracowników, wdrażania zmian, usprawniania komunikacji,
• Doświadczenie w pracy w organizacji, w której przeprowadzane są zmiany, reorganizacje.
• Wykształcenie wyższe.
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
• Duża samodzielność w działaniu.
• Asertywność, silna osobowość.

Nasz Klient oferuje:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej organizacji,
• Dużą samodzielność w działaniu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Comments are closed.