tło oferty

Inne oferty w kategorii

Kierownik budowy

woj. pomorskie, woj. zachodniopomorskie

Nr ref.: KOB/KB/0622

Rekrutujemy dla firmy z branży przemysłu stoczniowego.

Zakres obowiązków:

  • organizacja, nadzór i koordynacja prac we wszystkich fazach realizacji kontraktu stoczniowego oraz inicjowanie działań korygujących i naprawczych w celu terminowej i jakościowej realizacji kontraktu,
  • bieżąca kontrola realizacji budżetu kontraktu w zakresie ustalonym przez Kierownika Projektu,
  • planowanie i nadzorowanie budowy w oparciu o szczegółowy harmonogram,
  • koordynowanie prac wykonywanych przez pracowników oraz podwykonawców,
  • monitorowanie i bieżąca aktualizacja szczegółowych harmonogramów budowy,
  • bieżąca analiza braków, odchyleń i przestojów oraz podejmowanie działań niezbędnych do eliminowania przyczyn ich powstawania,
  • sporządzanie dokumentacji dotyczącej realizowanego projektu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe: min 3 lat w zakresie prac budowy, remontów statków, konstrukcji offshore lub innych wielkogabarytowych konstrukcji stalowych,
  • znajomość procesów technicznych, technologicznych
    i produkcyjnych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • praktyczna znajomość oprogramowania typu CAD i systemów ERP,
  • biegła znajomość środowiska Windows i pakietu Office,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, kreatywność, dyspozycyjność, praca pod presją czasu.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).