tło oferty

Inne oferty w kategorii

Kierownik Biura Ochrony Danych Osobowych

Wrocław

Nr ref.: MS/KBR/1122

Obecnie wspieramy w rekrutacji największą w Polsce grupę firm świadczących usługi outsourcingowe.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie zgodności przetwarzania danych osobowych z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa,
  • udział oraz nadzór nad opracowywaniem i aktualizacją dokumentów, regulacji wewnętrznych oraz procedur związanych z bezpieczeństwem danych osobowych,
  • współpraca wewnątrz organizacji - nadzór nad przestrzeganiem regulacji dotyczących zapisów RODO (dostawcy, klienci, CUW),
  • podejmowanie odpowiednich działań w przypadku wykrycia naruszeń lub podejrzenia naruszeń w obszarze ochrony danych osobowych,
  • wsparcie pracowników w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych,
  • nadzór nad procesem przyznawania uprawnień do przetwarzania danych osobowych,
  • reprezentowanie firmy i współpraca z organem nadzorczym w sprawach związanych z wykonywaniem obowiązków administratora danych osobowych,
  • inicjowanie działań poprawiających ochronę oraz przywracających zabezpieczenia danych osobowych,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (kierunki prawnicze),
  • kilkuletnie doświadczenie w zakresie zarządzania obszarem merytorycznym związanym z RODO,
  • znajomość przepisów z zakresu ochrony danych osobowych,
  • doświadczenie i praktyka w stosowaniu prawa ochrony danych osobowych.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • ubezpieczenie na życie.