bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Kierownik BHP

Dla naszego klienta – dużej firmy produkcyjnej z branży FMCG – poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo podkarpackie – okolice Krosna
Nr ref.: EO/KBHP/0418

Opis stanowiska:

• Nadzór nad stanem bezpieczeństwa w firmie oraz kontrola warunków pracy i przestrzegania przepisów i procedur
• Rekomendowanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa pracy usprawniających funkcjonowanie obszaru BHP w firmie
• Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie systemów zarządzania bezpieczeństwem w firmie i inicjowanie nowych rozwiązań mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracy i minimalizację ryzyka zawodowego
• Udział w procesie oceny ryzyka, ochrony indywidualnej i zbiorowej na stanowiskach pracy
• Stałe rozwijanie świadomości pracowników w zakresie tematyki bezpieczeństwa
• Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych, a także kontrola realizacji wniosków profilaktycznych
• Udział w pracach Komisji BHP oraz uczestniczenie w konsultacjach w zakresie BHP
• Podejmowanie wszelkich działań prewencyjnych, ewidencyjnych oraz naprawczych wynikających z obowiązującego prawa oraz uregulowań wewnętrznych organizacji
• Prowadzenie audytów bezpieczeństwa w firmie oraz reprezentowanie firmy w ramach audytów i kontroli zewnętrznych
• Zarządzanie pracą podległego zespołu
• Nadzór nad dokumentacją oraz budżetem działu BHP

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe z obszaru BHP (akceptowalne podyplomowe studia z tego zakresu)
• Kilkuletnie doświadczanie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży przemysłowej
• Bardzo dobra znajomość prawa i aktualnych przepisów z zakresu BHP
• Rozwinięte umiejętność interpersonalne i zdolność do efektywnego zarządzania pracą zespołu
• Nastawienie na cel i zdolność do szybkiego poszukiwania skutecznych rozwiązań
• Umiejętność organizowania pracy i wyznaczania priorytetów w dynamicznie zmieniającym się środowisku
• Mile widziane ukończone szkolenie Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Comments are closed.