Key Account Manager – Przemysł Meblarski

W ramach rekrutacji w obszarze produkcji i sprzedaży lakierów dedykowanych do przemysłu meblarskiego  poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska
Nr ref.: AL/KAM/0320

Co możemy Ci zaoferować:

• pracę z zaawansowanym technologicznie i wysokiej jakości produktem,
• stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku,
• przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ich merytoryczne wsparcie przez cały okres współpracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system premiowy,
• rozwój zawodowy poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń w Polsce i zagranicą oraz współpracę z kluczowymi klientami o międzynarodowym zasięgu,
• dużą samodzielność w zarządzaniu podległym obszarem,
• pakiet prywatnej opieki medycznej oraz kartę Multisport,
• auto służbowe również do użytku prywatnego,
• możliwość pracy w trybie home office.

Twoje zadania:

• realizacja założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy,
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży meblarskiej na terenie całego kraju,
• utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami oraz zwiększanie ich wolumenu zakupowego, m. in. poprzez wprowadzanie nowych produktów,
• skuteczne definiowanie potrzeb klientów oraz dostarczanie kompleksowych rozwiązań,
• samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych, tworzenie ofert i kalkulacji cenowych,
• profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
• przeprowadzanie prób technologicznych u klientów przy wsparciu techników,
• bieżące analizy rynku, działań konkurencji oraz sprzedaży w podległym segmencie rynku,
• ścisła współpraca z wewnętrznymi działami m.in. działem logistyki, wsparcia sprzedaży oraz wsparcia technicznego,
• uczestnictwo w targach oraz wydarzeniach branżowych, a także szkoleniach w kraju i zagranicą.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

• min. 5 lata doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym w sektorze przemysłowym, w tym min. 2 lata w doświadczenie w sprzedaży do klientów z branży meblarskiej – warunek konieczny,
• wysoką kulturę osobistą i rozwinięte zdolności interpersonalne,
• doświadczenie w docieraniu do osób decyzyjnych na różnych szczeblach w organizacji po stronie klienta,
• doskonałą umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji biznesowych,
• zdolność samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych,
• silną orientację na realizację wyznaczonych celów oraz poszukiwanie efektywnych rozwiązań sprzedażowych,
• bardzo dobrą organizację pracy własnej i silna automotywacja,
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
• wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,
• prawo jazdy kat. B.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.