tło oferty

Inne oferty w kategorii

Key Account Manager

praca mobilna (śląskie, małopolskie)

Nr ref.: MC/KAM/1022

Obecnie wspieramy w rekrutacji polskiego producenta najwyższej jakości rozwiązań w zakresie higieny. Firma od ponad 25 lat dostarcza rozwiązania dla sektora profesjonalnego, między innymi dla służby zdrowia, przemysłu i firm sprzątających oraz dla rynku detalicznego.

 TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • budowanie partnerskich relacji z klientami na rynku szpitalnym poprzez dobre zrozumienie ich potrzeb i oferowanie konkurencyjnych rozwiązań,
  • rozwój i wdrażanie strategii sprzedaży i planów działań mających na celu wzrost sprzedaży i wzmocnienie pozycji firmy na rynku,
  • stałe spotkania, wizyty i monitorowanie potrzeb klientów,
  • współpraca z zespołem wsparcia sprzedaży,
  • realizacja planu sprzedaży w podległym rejonie,
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji,
  • zbieranie i przekazywanie zamówień,
  • prowadzenie pokazów, szkoleń i prezentacji (stacjonarnych i online),
  • informowanie o akcjach marketingowych i promocjach,
  • aktywizacja sił sprzedaży Partnerów.

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • 2 lata doświadczenia w sprzedaży na rynku szpitalnym – warunek konieczny,
  • doświadczenie w postępowaniach przetargowych,
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów,
  • zrozumienie potrzeb klienta i wymagań rynku odbiorców środków utrzymania higieny i dezynfekcji,
  • otwartość na podróżowanie i pracę w zespole,
  • gotowość do osiągania ambitnych celów,
  • umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne,
  • kreatywność, proaktywna postawa w działaniu,
  • wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem.

PRACODAWCA OFERUJE

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczność i wsparcie,
  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę),
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, prezenty świąteczne i okazjonalne, program rekomendacji pracowników.