tło oferty

Inne oferty w kategorii

Key Account Manager

woj. mazowieckie

Nr ref.: AB/KAM/1122

Obecnie rekrutujemy dla naszego Klienta – polskiej, prężnie rozwijającej się firmy z branży Automotive, zajmującej się sprzedażą aut nowych i używanych na rynek polski i rynki zagraniczne.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • kontakt z klientami (telefoniczny, mailowy),
  • bieżąca opieka nad klientami,
  • aktywne poszukiwania potencjałów sprzedażowych u obecnych klientów,
  • kreatywne generowanie ofert sprzedażowych,
  • profesjonalne negocjacje cenowe,
  • systematyczna opieka posprzedażowa.

 WYMAGANIA PRACODAWCY

  • doświadczenie w sprzedaży transakcyjnej,
  • warunek konieczny - doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego w językach: (francuskim, niemieckim lub włoskim),
  • umiejętność pracy w szybko rozwijającym się środowisku,
  • doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych,
  • umiejętność sprzedaży doradczej,
  • gotowość do wyjazdów za granicę (raz w miesiącu),
  • znajomość języka francuskiego, niemieckiego lub włoskiego na poziomie biegłym (praca z klientem zagranicznym),
  • chęci do nauki oraz otwartość na nowe pomysły.

PRACODAWCA OFERUJE

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie zorientowanej na nowoczesne technologie,
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • pełne wdrożenie w obowiązki i wsparcie przełożonego na każdym etapie pracy,
  • możliwość zdobycia dużej wiedzy oraz doświadczenia w firmie z poukładanymi procesami,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00,
  • dofinansowanie opieki medycznej,
  • laptop,
  • telefon,
  • przyjazna rodzinna atmosfera pracy.