Key Account Manager

Lokalizacja: Warszawa

Nr ref.: MS/KAM/0324

Kategorie:

Prowadzimy projekt rekrutacyjny dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy z branży FMCG.

Twój zakres obowiązków:

  • współtworzenie strategii sprzedażowej w ramach dedykowanego kanału sprzedaży – sieci zorganizowane,
  • rozwijanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami,
  • identyfikacja nowych szans biznesowych i możliwości rozwoju wśród istniejących klientów,
  • przygotowywanie i negocjowanie umów handlowych oraz warunków współpracy,
  • analiza wyników sprzedażowych i raportowanie do przełożonych (Dyrektor Handlowy, Zarząd),
  • aktywny udział procesie planowania wolumenu sprzedaży oraz „kalendarza” promocji nowości produktowych,
  • analiza rentowności oraz skuteczności działań handlowych w powierzonym kanale sprzedaży z uwzględnieniem kategorii produktowych i pozycji magazynowych,
  • przekazywanie informacji z rynku odnośnie potrzeb klientów i pomysłów na nowe produkty,
  • monitorowanie konkurencji i dostosowywanie strategii i taktyki działań handlowych w celu utrzymania konkurencyjności.

Wymagania pracodawcy:

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG (mile widziana branża tytoniowa, alkoholowa),
  • doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek,
  • doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi,
  • znajomość trendów i analizy konkurencji,
  • umiejętność utrzymywania i rozwijania relacji z klientami,
  • asertywność, umiejętność wyrażania swojej opinii, pewność siebie, elastyczność,
  • umiejętność współpracy z innymi działami wewnętrznymi,
  • umiejętności analityczne (praktyczna znajomość narzędzi MS Office).

Pracodawca oferuje:

  • możliwość współpracy z dowolnego miejsca w Polsce (Home office + wyjazdy do klientów),
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i premii.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top