tło oferty

Inne oferty w kategorii

Junior Recruitment Business Partner FMCG

Warszawa

Nr ref.: KF/RBPFMCG/0622

Od ponad 28 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze.
Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne.

Twój zakres obowiązków:

  • praca w systemie 360 °,
  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie w sektorze FMCG,
  • działania sprzedażowe – pozyskiwanie klientów z w.w sektora i rozwój współpracy z nimi,
  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów,
  • dokonywanie analizy rynku pod kątem prowadzonych projektów,
  • tworzenie strategii poszukiwań oraz list targetowych,
  • identyfikacja potencjalnych kandydatów (direct search, portale kariery, Internet),
  • samodzielne prowadzenie rozmów z kandydatami,
  • redagowanie i aktualizacja raportów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy Researchera lub minimum roczne doświadczenie w pracy Konsultanta 360 w branży doradztwa personalnego,
  • jesteś nastawiony na sprzedaż usług rekrutacyjnych i rozwój współpracy z klientami,
  • masz wykształcenie wyższe (mile widziane na kierunkach: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkim),
  • wiążesz swoją przyszłość z branżą HR,
  • bardzo dobrze znasz język angielski - min. B2,
  • myślisz strategicznie i posiadasz orientację na cel.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w zaangażowanej społecznie, znanej i stabilnej polskiej firmie doradztwa personalnego, zrzeszonej w międzynarodowej sieci,
  • pełne wsparcie w czasie wdrażania,
  • pełen pakiet szkoleniowy w ramach on-boardingu,
  • stabilność zatrudnienia, jasną ścieżkę kariery oraz zdobycie dużej wiedzy z obszaru rekrutacji i funkcjonowania biznesu,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz motywujący system premiowy,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport, lekcje języka angielskiego),
  • pracę w systemie hybrydowym (dom/ biuro). W biurze pracujemy w przytulnych  pokojach, bez open- space,
  • miłą, rodzinną atmosferę pracy w zgranym zespole, spotkania integracyjne,
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach firmowych i branżowych,
  • samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za wynik miesięczny/ kwartalny,
  • dostęp do świeżych owoców w biurze.