tło oferty

Inne oferty w kategorii

Junior Recruitment Business Partner

Wrocław

Nr ref.: KOB/JRBP/072022

Od ponad 28 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze.
Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Obecnie rozwijamy nasz zespół we Wrocławiu.

Obowiązki na stanowisku:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie,
  • tworzenie strategii poszukiwań oraz list targetowych,
  • identyfikacja potencjalnych kandydatów (direct search, portale kariery, Internet),
  • samodzielne prowadzenie rozmów z kandydatami,
  • redagowanie i aktualizacja raportów,
  • wsparcie w działaniach sprzedażowych – pozyskiwania klientów,
  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy researchera lub minimum roczne doświadczenie w pracy konsultanta w branży doradztwa personalnego,
  • jesteś nastawiony na sprzedaż usług rekrutacyjnych i rozwój współpracy z klientami,
  • masz wykształcenie wyższe (mile widziane na kierunkach: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkim),
  • wiążesz swoją przyszłość z branżą HR,
  • bardzo dobrze znasz język angielski - min. B2,
  • myślisz strategicznie i posiadasz orientację na cel.

Oferujemy:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczny czas pracy.