Junior Product Manager

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: JP/SP/0119

Zadania:

• analiza portfolio produktów firmy i wyników sprzedaży poszczególnych produktów,
• analiza konkurencji i jej bieżących działań marketingowych,
• rekomendacja struktury produktowej i ich pozycjonowania cenowego,
• tworzenie cennika w zakresie oferty produktowej i projektu wizualnego,
• przygotowywanie treści i prowadzenie szkoleń produktowych dla zespołu oraz dla klientów,
• tworzenie koncepcji akcji sprzedażowych, odpowiadających za bieżące wyniki,
• analiza wyników akcji sprzedażowych i rekomendacja ich optymalizacji,
• tworzenie koncepcji akcji marketingowych dla poszczególnych marek z port folio,
• współpraca i opracowywanie briefów kreatywnych dla agencji reklamowych,
• nadzór nad powierzonym budżetem w zakresie akcji marketingowych,
• budowanie relacji z przedstawicielami branży poprzez wizyty w terenie.

Wymagania:

• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z produktem o parametrach technicznych (znajomość branży optycznej, optometrii będzie dodatkowym atutem),
• umiejętność dokonywania strategicznych analiz rynku i tworzenia rekomendacji dotyczących komunikacji produktowej B2C i B2B,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• umiejętność tworzenia i prezentowania niestandardowych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dotyczących produktu i rozwiązań,
• zdolność kreatywnego myślenia i przełamywania schematów w celu tworzenia przełomowych rozwiązań,
• kompleksowa wiedza na temat narzędzi marketingowych, ze szczególnym naciskiem na komunikację digital,
• doskonała organizacja pracy w zakresie planowania i realizacji projektów zgodnie z ustalonym terminarzem.

Nasz Klient oferuje:

• stabilną praca w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
• pakiet licznych benefitów (możliwość zakupu akcji firmy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
• praca w zgranym zespole specjalistów,
• szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.