tło oferty

Inne oferty w kategorii

Junior Business Development Specialist

Poznań

Nr ref.: KD/JBDS/0722

Od ponad 29 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze.
Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne.
Nasz zespół wciąż się rozrasta. Tym razem poszukujemy kandydatów do naszego oddziału w Poznaniu.

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwania oraz nawiązywanie pierwszych kontaktów z potencjalnymi klientami,
  • przygotowywanie prezentacji, ofert, umów oraz dokumentów przetargowych,
  • negocjacje warunków, rozwój i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • monitoring rynku i konkurencji,
  • negocjacje warunków, rozwój i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami przy wsparciu poszczególnych zespołów,
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania:

  • zapał i energia do zdobywania wiedzy i doświadczenia w sprzedaży usług B2B,
  • niestandardowe pomysły i chęć do wdrażania ich w życie,
  • mile widziane ale nie konieczne doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług B2B,
  • mile widziana ale nie konieczna znajomość podstaw prowadzenia procesu handlowego i technik sprzedaży,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomości języka angielskiego  (min.B2),
  • otwartość, łatwość w nawiązywania kontaktów i relacji biznesowych,
  • chęć do pracy z ludźmi i częstych rozmów telefonicznych,
  • kreatywność i zaangażowanie w dążeniu do wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w zaangażowanej społecznie, znanej i stabilnej polskiej firmie doradztwa -personalnego, zrzeszonej w międzynarodowych sieciach IIC Partners oraz CareerStars Group,
  • pełne wsparcie przełożonych i kolegów z zespołu w trakcie wdrażania,
  • pełny pakiet szkoleniowy w ramach on-boardingu,
  • stabilność zatrudnienia oraz jasną ścieżkę kariery oraz zdobycie dużej wiedzy z obszaru rekrutacji i funkcjonowania biznesu,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz motywujący system premiowy,
  • pakiet socjalny(prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport, lekcje języka angielskiego),
  • krótszy dzień pracy w piątek,
  • miłą atmosferę pracy w zgranym młodym zespole,
  • możliwość uczestnictwa nie tylko w imprezach integracyjnych, ale także biznesowych, których jesteśmy organizatorem,
  • czekoladową szafkę mocy.