tło oferty

Inne oferty w kategorii

Inżynier projektów produkcyjnych

 Sosnowiec (śląskie)

Nr ref.: ELO/IPP/0122

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za przydzielone procesy produkcyjne (gł. wtrysk i rozdmuch),
  • uruchamianie nowych projektów przy współpracy z centrami R&D zlokalizowanymi za granicą,
  • współpraca z projektantami, dostawcami i wykonawcami w ramach przypisanych projektów,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesu (m.in. instrukcje pracy, instrukcje),
  • szkolenie pracowników produkcji,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych celem poprawy ich wydajności i jakości.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • kilkuletnie doświadczenie w uruchamianiu nowych projektów,
  • preferowane doświadczenie w branży automotive,
  • płynna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy zespołowej, bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, proaktywne podejście do wykonywanej pracy,
  • znajomość AutoCad, FMEA, 5WHY, 8D,
  • mile widziana znajomość PPAP, SPC, MSA,
  • mile widziana znajomość procesu wtrysku.

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • pracę stacjonarną w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Sosnowcu (śląskie),
  • dodatkowe premie 2 razy do roku,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • wyjazdy służbowe głównie zagraniczne.