tło oferty

Inne oferty w kategorii

Inżynier Elektronik

Wrocław

Nr ref.: AZ/IE/1222

Obecnie poszukujemy specjalisty dla naszego klienta, jednego z czołowych międzynarodowych producentów i dostawców urządzeń sterujących oraz napędów dla sprzętów AGD.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • odpowiedzialność za projektowanie układów elektronicznych zgodnie z zapotrzebowaniem klienta,
  • tworzenie prototypów układów elektronicznych (głównie dla różnorodnych urządzeń AGD),
  • praca w zespołach projektowych i na różnych projektach,
  • szacowanie kosztów produkcji zaprojektowanych układów,
  • odpowiedzialność za testowanie, czy prototyp spełnia standardy bezpieczeństwa, jest funkcjonalny i zgodny z EMC.

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • wyższe wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: elektronika i pokrewne),
  • rok doświadczenia w obszarze projektowania układów elektronicznych,
  • plusem będzie doświadczenie w pracy przy projektach,
  • umiejętność i doświadczenie w samodzielnym tworzeniu schematów elektronicznych i elektrycznych,
  • doświadczenie w obsłudze urządzeń pomiarowych i programów wykorzystywanych przy projektowaniu elektroniki,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację w pracy,
  • aktualne uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem.

PRACODAWCA OFERUJE

  • współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • jasno wytyczona ścieżka kariery w firmie,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym (1 dzień home office, 4 dni w biurze),
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia (dostęp do platformy e-learningowej),
  • benefity: karta Multisport, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna,
  • dofinansowanie do miejsca parkingowego, dopłatę do dojazdów lub pakiet relokacyjny.