Inżynier ds. LEAN

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Nr ref.: EO/IL/0319

Nasz Klient oferuje:

• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w specjalistycznej branży technicznej,
• możliwość wdrażania nowych rozwiązań i bezpośredni wpływ na procesy produkcyjne i okołoprodukcyjne,
• przyjazną atmosferę pracy bazującą na zaufaniu i wieloletnim zespole wykwalifikowanych pracowników,
• elastyczne godziny pracy.

Opis stanowiska:

• analiza procesów operacyjnych, w szczególności procesów produkcji i przepływu materiałów w oparciu o metodologię Lean,
• identyfikowanie marnotrawstwa i strat w procesie, analiza symptomów i przyczyn źródłowych strat,
• tworzenie kreatywnych rozwiązań systemowych i organizacyjnych eliminujących te straty,
• udział w przygotowaniu planu działań doskonalących i określaniu celów,
• nadzór i koordynacja prac zespołów realizujących działania doskonalące wg przyjętego planu,
• monitorowanie wyników w obszarach operacyjnych, aktualizacja wskaźników i danych wejściowych,
• tworzenie raportów KPI, monitorowanie postępów w realizacji celów,
• uczestnictwo w codziennych odprawach w obszarze działań operacyjnych.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, najchętniej związane z inżynierią produkcji lub zarządzaniem,
• min. 5-letnim doświadczeniem w międzynarodowej organizacji produkcyjnej z branży lotniczej, motoryzacyjnej lub innej o zaawansowanych standardach organizacyjnych,
• bardzo dobrą znajomość metodologii, narzędzi i kultury Lean Manufacturing (Six Sigma mile widziane),
• doświadczenie w pracy z systemami produkcji opartymi na filozofii Lean,
• biegłością w pracy z arkuszami MS Excel,
• zaawansowana znajomość języka angielskiego,
• mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy z systemami ERP (SAP będzie plusem) i procesami MRP.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.