bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

HR & Payroll Manager

Dla naszego klienta – lidera w swoim sektorze – poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MJ/HRPM/0418

Zadania na stanowisku:

• kształtowanie i realizowanie polityki kadrowo-płacowej zgodnej ze strategią i celami organizacji;
• efektywne i zgodne z przepisami zarządzanie procesami kadrowo-płacowymi;
• zarządzanie podległym zespołem, planowanie działań i stałe monitorowanie efektów;
• wsparcie zespołu poprzez aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu spraw związanych z prawem pracy, ubezpieczeniami społecznymi, prawem podatkowym, przepisami płacowymi, świadczeniami ubezpieczeń społecznych;
• wspieranie kadry zarządzającej w zakresie podejmowania kluczowych decyzji dotyczących systemu wynagradzania, zarządzania czasem pracy pracowników oraz innych kwestii związanych ze stosowaniem przepisów prawa pracy;
• współpraca oraz przygotowywanie deklaracji na potrzeby instytucji zewnętrznymi US, GUS, PFRON;
• dostosowanie regulaminów do wdrażanych zmian;
• nadzór nad aspektami prawnymi związanymi z prowadzeniem działu kadrowo- płacowego;
• utrzymywanie wysokiej jakości serwisu dla pracowników;
• wdrażanie usprawnień i automatyzacji

Wymagania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe;
• minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze kadr i płac;
• bardzo dobra znajomość zagadnień prawa pracy, prawa podatkowego w zakresie wymaganym do kierowania zespołem kadrowo-płacowym oraz ustawy o Funduszu Socjalnym;
• doświadczenie we wprowadzaniu zmian, optymalizacji procesów kadrowo-płacowych, ewentualnie wdrażania systemów kadrowo płacowym;
• znajomość technik opisu i optymalizacji procesów;
• dodatkowym, atutem będzie doświadczenie w pracy na systemach SAP, TETA lub innym dużym systemie;
• umiejętność ustalania priorytetów oraz doskonałej organizacji pracy własnej jak i podległych pracowników;
• bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne;
• biegła znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:

• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• narzędzia pracy (m.in.: samochód służbowy, opieka medyczna);
• współpracę z profesjonalnym oraz zgranym zespołem

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Comments are closed.