HR Manager/HRBP

Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)

Nr ref.: AH/HRBP/0124

Kategorie:

Rekrutujemy dla naszego Klienta, francuskiego koncernu z branży przewozowej.

Twój zakres obowiązków:

  • opracowywanie i wdrażanie strategii personalnej firmy,
  • planowanie, wdrażanie i nadzorowanie wszystkich obszarów pracy działu HR,
  • przygotowywanie i odpowiedzialność za Bgd HR,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, przygotowywanie i aktualizacja regulaminów oraz dokumentów personalnych,
  • zarządzanie procesami rekrutacyjnymi firmy,
  • zarządzanie pełnym cyklem zatrudnienia, w tym onboardingiem, szkoleniami i rozwojem pracowników,
  • zarządzanie programami motywacyjnymi, wynagrodzeniami i benefitami,
  • współpraca z kadrą managerską w obszarze polityki i doradztwa personalnego,
  • współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie kadrowo-płacowym oraz ochrony danych osobowych,
  • zarządzanie i koordynowanie procesu restrukturyzacji,
  • prowadzenie badań satysfakcji pracowników, analiza wyników oraz wdrażanie projektów naprawczych,
  • budowaniem pozytywnego wizerunku pracodawcy oraz koordynowanie działań employer brandingowych (spotkania integracyjne, komunikacja),
  • przygotowanie dokumentacji dyscyplinarnych, prowadzenie spotkań dyscyplinarnych pracowników oraz zwolnień pracowniczych,
  • sporządzanie i analiza raportów personalnych, przygotowywanie danych do audytów,
  • współpraca z „międzynarodowym zespołem HR”, prowadzenie i koordynacja projektów,
  • zarządzanie Specjalistą HR, Specjalistą BHP oraz recepcją.

Wymagania pracodawcy:

  • co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Senior HRBP lub HR Manager w międzynarodowej firmie z branży B2B (produkty lub usługi),
  • doświadczenie w zarządzaniu polityką personalną firmy oraz we współtworzeniu strategii firmy,
  • doświadczenie w HR Business Partneringu dla kadry zarządzającej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem HR oraz administracji – mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość języka francuskiego – mile widziana,
  • znajomość aktualnych przepisów prawa pracy,
  • mocny leadership,
  • doskonałe kompetencje komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętności budowania relacji i zaufania wśród pracowników oraz dostawców zewnętrznych,
  • samodzielność i asertywność w codziennej pracy,
  • umiejętność podejmowania decyzji w sposób szybki i efektywny.

Pracodawca oferuje:

  • miejsce pracy – Warszawa (praca w biurze),
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premia roczna,
  • pakiet benefitów- opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport,
  • samochód służbowy.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top