tło oferty

Inne oferty w kategorii

HR Manager

Nienałty-Szymany (mazowieckie)

Nr ref.: MC/HRM/1022

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji międzynarodową firmę z obszaru FMCG o ugruntowanej pozycji na rynku.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • stworzenie strategii HR,
  • usystematyzowanie procesów oraz procedur wspierających rozwój i pracę zespołów,
  • wdrożenie struktury organizacji,
  • wsparcie w tworzeniu metod i narzędzi usprawniających komunikację,
  • działania employer branding,
  • wsparcie indywidualne pracowników,
  • zarządzanie rekrutacją i planami zatrudnienia.

WYMAGANIA PRACODAWCY:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku w dziale HR,
  • doświadczenie w budowaniu zespołu i zarządzania zespołem,
  • doświadczenie w zarządzaniu zmianą w dużych i średnich przedsiębiorstwach,
  • wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,
  • doświadczenie w budowaniu i usprawnianiu procesów restrukturyzacji,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziana psychologia, socjologia, politologia),
  • doświadczenie w przeprowadzaniu procesu rekrutacji,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • umiejętności w zakresie mentoringu i coachingu,
  • umiejętność zarządzania budżetem,
  • znajomość prawa pracy,
  • mile widziane doświadczenie w branży spożywczej.

PRACODAWCA OFERUJE:

  • umowę o pracę,
  • elastyczne godziny,
  • narzędzia pracy: auto, telefon, laptop.