tło oferty

Inne oferty w kategorii

HR Manager

Warszawa

Nr ref.: MC/HM/0922

Obecnie wspieramy w rekrutacji prężnie rozwijającą się firmę z branży FMCG.

Twój zakres obowiązków:

  • opracowanie i wdrażanie wewnętrznych procedur z zakresu HR,
  • projektowanie struktury organizacyjnej w porozumieniu z Zarządem,
  • zapewnianie doskonalenia narzędzi, systemów i zasad, zgodnie z najlepszymi praktykami i trendami rynkowymi,
  • aktywne wsparcie dla Kadry Managerskiej w zakresie prowadzenia polityki personalnej, szkoleń i rozwoju, wyznaczania celów, systemów premiowych, performance management,
  • tworzenie i kontrola strategii personalnej oraz procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi,
  • planowanie i monitoring polityki wynagradzania oraz koordynowanie procesów oceny pracowniczej,
  • reprezentowanie firmy w relacjach z instytucjami związanymi z zarządzaniem personelem.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe humanistyczne lub ekonomiczne (mile widziane wykształcenie z zakresu ZZL, MBA, etc.)
  • minimum 6 - letnie doświadczenie na stanowisku zarządczym w obszarze HR,
  • doświadczenie w budowaniu strategii personalnej,
  • doświadczenie w realizacji projektów mających na celu usprawnienie funkcjonowania obszaru miękkiego i twardego HR,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (mile widziana znajomość drugiego języka),
  • praktyczna i na bieżąco aktualizowana wiedza z zakresu prawa pracy,
  • doskonała orientacja w nowoczesnych rozwiązaniach i trendach HR.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie.