tło oferty

Inne oferty w kategorii

HR Manager

Poznań

Nr ref.: AC/HRM/0822

Obecnie wspieramy w rekrutacji firmę dystrybucyjną z branży medycznej.

Zakres obowiązków:

  • kreowanie i wdrażanie projektów HR w organizacji,
  • prowadzenie działań mających na celu integrację pracowników wokół misji firmy oraz dbanie o skuteczną komunikację w całej organizacji,
  • opracowywanie i nadzorowanie realizacji polityki zatrudnienia, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem,
  • wsparcie zarządu oraz managerów w zakresie prawa pracy i decyzji w obszarze HR,
  • wdrażanie programów rozwojowych oraz systemów motywacyjnych,
  • realizowanie działań mających na celu budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • koordynacja prac z zakresu ewidencji czasu pracy, naliczania wynagrodzeń, przygotowywania umów, aneksów, świadectw pracy, prowadzenia akt osobowych.

Wymagania wobec kandydatów:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w dużej organizacji, w której funkcjonowały zaawansowane standardy i procesy HR,
  • doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii HR w organizacji,
  • praktyczna wiedzą oraz umiejętność wdrażania procesów takich jak np.: oceny pracownicze, ścieżki rozwoju, zarządzanie zmianą, usprawnianie komunikacji, budowanie wizerunku pracodawcy, standardy rekrutacji, programy benefitów,
  • doświadczenie w akwizycjach spółek, konsolidacjach pod względem HR-owym,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • asertywność,
  • elastyczność i otwartość na zmiany,
  • dyskrecja i dyplomacja.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju kompetencji,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość kształtowania obszaru HR w organizacji,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów).