tło oferty

Inne oferty w kategorii

HR Manager

Bydgoszcz, Toruń

Nr ref.: MF/HRM/0722

Mamy przyjemność realizować projekt dla międzynarodowej grupy chemicznej z silną pozycją na rynkach globalnych.  Największego producenta soli warzonej w Polsce oraz drugiego w Europie producenta sody kalcynowanej i oczyszczonej.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • zarządzanie podległym zespołem HR (Koordynatorzy HR) i wspieranie podległego zespołu w zakresie realizacji strategii HR,
  • bieżące koordynowanie procesów personalnych w podległych obszarach biznesowych we współpracy z lokalnymi Koordynatorami HR,
  • rozwijanie strategii zarządzania personelem dla podległego obszaru i przekładanie jej na działania podnoszące efektywność i wydajność poszczególnych jednostek biznesowych,
  • wspieranie procesów przeprowadzania istotnych zmian w organizacji, „leadowanie” w projektach HR w podległym obszarze,
  • współudział w tworzeniu programów rozwoju kultury organizacyjnej, przywództwa, sukcesji i zarządzania talentami dla podległych obszarów w organizacji (produkcja i obszary wsparcia),
  • aktywne wsparcie dla kadry managerskiej w zakresie prowadzenia polityki personalnej, szkoleń i rozwoju, wyznaczania celów, systemów premiowych, performance management,
  • współpraca z innymi zespołami HR w celu zapewnienia i ciągłego doskonalenia odpowiednich narzędzi, systemów i zasad, zgodnie z najlepszymi praktykami i trendami rynkowymi,
  • doradztwo w zakresie prawa pracy (w tym planowania i rozliczania czasu pracy), rekomendowanie rozwiązań w bieżących wyzwaniach w tym zakresie.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • min. 5-letnie doświadczenie jako HR Manager lub Senior HR Business Partner (mile widziane dla obszaru produkcyjnego),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w procesach HR: managing professional training programs, building development plans, career paths, succession plans, koordynacja procesów budżetowania personalnego,
  • znajomość jez. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (C1),
  • umiejętność dojrzałego doradzania w kwestiach personalnych i rozwiązywania złożonych zagadnień w tym zakresie,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność budowania relacji i współpracy z biznesem,
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i kreatywność,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych – wyjazdy do zakładów produkcyjnych,
  • doświadczenie w branży produkcyjnej będzie atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie oraz kartę sportową, auto służbowe.