bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

HR Business Partner

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy dystrybucyjnej, o ugruntowanej pozycji rynkowej i rozpoznawalnej marce poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Konin
Nr ref.: DK/HRBP/0418

Zadania na stanowisku:

• Współpraca z kadrą kierowniczą nad proaktywnym zarządzaniem transformacją organizacyjną poprzez stosowanie efektywnych strategii zarządzania zmianą, rozwoju, restrukturyzacji i integracji oraz wsparcie przy wdrażaniu strategii biznesowych,
• Prowadzenie działań z zakresu miękkiego HR w Polsce oraz kilku wybranych krajach Europy Środkowej,
• Zarządzanie 5 osobowym zespołem,
• Wspieranie i kierowanie działalnością w zakresie rekrutacji, selekcji, zarządzania talentami, systemów motywacyjnych oraz planów rozwoju i sukcesji.

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe, mile widziane ZZL, psychologii lub podobne,
• Doświadczenie na stanowisku HR Biznes Partnera lub HR Senior Specialist,
• Doświadczenie w zakresie zarządzania talentami, ocen rocznych, programów rozwojowych, coachingu, mentoringu, zarządzaniu zmianą i wydajnością,
• Bardzo dobra znajomość prawa pracy,
• Posiadanie aktualnej wiedzy, trendów z zakresu HR,
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Gotowość do podróży służbowych.

Nasz Klient oferuje:

• Nieograniczone możliwości rozwoju,
• Międzynarodowe środowisko pracy,
• Rodzinną atmosferę pracy,
• Współpracę z ludźmi pełnymi pasji,
• Profesjonalne szkolenia,
• Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Comments are closed.